حدس هایی درباره قیمت و مدلهای آیفون ۱۲ :

حدس هایی درباره قیمت و مدلهای آیفون ۱۲ :

بر اساس آخرین گزارشاتی که از طرف برخی منابع اروپایی فاش شده است ، می توان صحت شایعات اخیر را تا حدود زیادی تایید کرد. همچین در این گزارشات درباره تنوع رنگ و حافظه مدل های آیفون ۱۲ نیز اطلاعاتی در اختیار کاربران قرار داده شده است.

مدل پایه آیفون ۱۲ یعنی آیفون ۱۲ مینی احتمالا بیشترین تنوع رنگ را در بین محصولات به خود خواهد دید. این رنگ ها شامل مشکی، سفید، آبی، قرمز، زرد و مرجانی خواهند بود. حافظه های در نظر گرفته شده برای این گوشی نیز شامل ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت خواهند شد.

اپل در طراحی آیفون ۲۰۲۰ احتمالا از طراحی آیفون ۴ الهام خواهد گرفته است…

گفته‌ می‌شود اپل در آیفون ۱۲ قصد دارد با لبه‌های خمیده تا حد زیادی خداحافظی کند تا ازلحاظ ظاهری، تراشیده‌تر و جعبه‌مانند‌تر به‌نظر برسد؛ طراحی خاصی که تا حد زیادی گوشی‌‌های آیفون ۴ و آیفون ۵ را در ذهن ما تداعی می‌کند. اپل پیش‌تر با تولید آیپد پروهای جدید، مسیر تقریبا مشابهی برای تبلت‌هایش پیش گرفته و این نوع طراحی را در آن‌ها امتحان کرده است. آیپد پروهای جدید اپل در‌مقایسه‌با نسل‌های پیشین، لبه‌های تیزرتری دارند  و همین نشان از طراحی جدید گوشی های موبایلش دارد .

 

اما در باقی مدل های آیفون ۱۲ شرایط تنوع رنگ با محدودیت بیشتری روبرو هستند و قرار است تنها در رنگ های مشکی، سفید و نقره ای عرضه شوند. البته رنگ سبز تیره و طلایی نیز جزو گزینه هایی هستند که ممکن است برای برخی مدل ها به صورت محدود تولید شوند. در حال حاضر این مدل های آیفون ۱۲ را با نام های آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مکس، آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو مکس می شناسیم.

حافظه های احتمالی این مدل ها نیز احتمالا ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت خواهند بود. اما در باقی مدل های آیفون ۱۲ شرایط تنوع رنگ با محدودیت بیشتری روبرو هستند و قرار است تنها در رنگ های مشکی، سفید و نقره ای عرضه شوند. البته رنگ سبز تیره و طلایی نیز جزو گزینه هایی هستند که ممکن است برای برخی مدل ها به صورت محدود تولید شوند. در حال حاضر این مدل های آیفون ۱۲ را با نام های آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مکس، آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو مکس می شناسیم. حافظه های احتمالی این مدل ها نیز احتمالا ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت خواهند بود

 قیمت های پیش بینی شده برای مدل های آیفون ۱۲ را در شکل زیر ببینید :

 

البته طبیعی است اگر در روزهای آینده متوجه شویم که کمی شاخ و برگ ماجرا در این شایعات زیاد شده بود. به هر حال بازار شایعات همیشه اینگونه به کار خود ادامه داده است! پس منتظر رونمایی آیفون ۱۲و اخبار جدید از سایت دالاس باشید .

M.S.BahramiMajd
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *